Mateřská škola Nová ves
Stříbro

Dotace

Mateřská škola je zapojena do projektu "Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání"

MŠ STŘÍBRO ŠABLONY II
je spolufinancován Evropskou unií.
Cílem projektu je poskytnutí pedagogům personální podporu prostřednictvím chůvy, pro integraci dvouletých dětí do dětského kolektivu, dále podpora profesního růstu pedagogických pracovníků a realizace odborně zaměřených tématických setkávání s rodiči dětí v MŠ.

Projekt: ZVÝŠENÍ KVALITY VZDĚLÁVÁNÍ V MŠ STŘÍBRO

• šablona

spolufinancován Evropskou unií

Anotace:

Projekt je zaměřen na jedno nebo kombinaci následujících témat:

osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků, usnadnění přechodu dětí z mateřské školy do základní školy, podpora extrakurikulárních aktivit, spolupráce s rodiči dětí a žáků.

Od 1.června 2017 začala mateřská školka Stříbro realizovat tento projekt. Projekt je zaměřen zejména na podporu dalšího vzdělávání pedagogů v oblasti čtenářské, matematiské gramotonosti a inkluzi. V rámci projektu jsme zajistili financování i pro odborně zaměřená tématická setkávání s rodiči dětí v naší mateřské školce, sdílení zkušeností pedagogů z různých mateřských škol a odbornou osobu školního asistenta a personální podporu v MŠ prostředtnictvím chůvy.

Věra Cikánová - ředitelka školky

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Školka na dálku

Zpráva české školní inspekce